Hieronder vind je alle verschillende praktische en inhoudelijke portalen die wij jou als auditor aanbieden.
Hieronder staat een blok met de kennisportalen.
Daarin vind je onder meer het overzicht auditoren, de bibliotheek en informatie ter voorbereiding op Qmentum Global-, du-co en informatiebeveiligingsaudits. Alle auditoren hebben toegang tot het Algemeen kennisportaal. Alleen auditoren die Qmentum Global, du-co of informatiebeveiliging auditen hebben toegang tot die portalen. Je maakt zelf een wachtwoord aan via 'wachtwoord vergeten'.
Daaronder staat een blok met links naar de auditportalen.
In Mijn Qualicor staat alles voor de externe Qmentum Global- en/of du-co-audit die je gaat begeleiden. Denk aan documenten voor de voorbereidende vergaderingen, communicatie over het auditprogramma, declaraties. Hiervoor heb je een mail gekregen om je wachtwoord aan te maken. Een handleiding en snelstartgids vind je in het Algemeen kennisportaal.
Auditoren die PREZO-keurmerken toetsen gebruiken hiervoor de link naar het Auditorenportaal PREZO. Na het klikken op de link gebruik je de inlog die je hiervoor hebt gekregen.
Auditoren die Qmentum Global audits uitvoeren gebruiken de OnboardQi audittool. Ook hiervoor heb je een aparte inlog gekregen.